Skip to main content

O gabinecie

Srebrne Oko

Zapraszam Państwa do gabinetu hipnozy i hipnoterapii „Srebrne Oko”. Jest to pierwszy w Bydgoszczy i województwie gabinet hipnozy OMNI.

Omni Hypnosis Training Center jest to szkoła hipnozy założona przez Geralda F. Keina w 1979 roku, która jako pierwsza i jedyna na świecie zdobyła międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 dla programu nauczania. Ale nie tylko, bo również proces hipnotyczny, jaki jest w terapii wykorzystywany, ten certyfikat posiada.

A to oznacza, że bez względu na to czy będzie wykorzystywana u mnie w „Srebrnym Oku”, w Warszawie czy Paryżu, Barcelonie czy Nowym Jorku, zawsze, zawsze będzie dawała ten sam efekt i zawsze będzie wykorzystywana w ten sam sposób.

Z tej szkoły wywodzą się najlepsi hipnotyzerzy i hipnoterapeuci na świecie. I nie ma się czemu dziwić.

Szkolenia i warsztaty, które przygotowują nas, hipnoterapeutów OMNI, do pracy z klientami, dają nam szeroką wiedzę z zakresu psychologii, psychosomatyki i fizjologii mózgu.

Szkolenia lingwistyczne dają nam swobodę komunikacji nie tylko na poziomie umysłu świadomego, ale i podświadomego, co jest najważniejsze w pracy hipnoterapeuty.

I tutaj pytanie. Czy hipnoza jest dla Ciebie? Tak, jest dla każdego. Właśnie tak!

Pomoże Ci w pozbyciu się stresu dnia codziennego i długotrwałej depresji.

Pomoże Ci w pozbyciu się lęków i fobii.

Pomoże w pozbyciu się nałogów takich jak: palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, hazard, narkotyki czy uzależnienie od internetu.

Pomoże Ci znaleźć przyczyny różnego rodzaju dolegliwości i pozbycie się ich.

Chcesz schudnąć? Jak naprawić relacje partnerskie? To też jest możliwe dzięki hipnozie.

A do tego hipnoza jest metodą bezpieczną i nie daje żadnych skutków ubocznych.

SKORZYSTAJ – ŁATWIEJ BYĆ NIE MOŻE